Biz Kimiz

Oylum Tekstil Elektronik şirketi 1995 yılında  Oylum ailesi tarafından kurulmuştur. Grubumuz  ; 1998 yılında  çocuk giyim markamız PULEDRO ve 2005 yılında kurulan  RFID teknolojileri üzerine faaliyet gösteren TEKNOPALAS markalarımız ile daha da genişlemiştir.

Tekstil  faaliyetlerimizi ve  RFID teknolojileri ile ilgili faaliyetlerimizi İstanbul merkezimizde yürütmekte ve Rusya , Ukrayna , Fransa ve Almanya’ nın da  aralarında bulunduğu  20 den fazla ülkeye ihracat yapmaktayız.

KALİTE ODAKLIYIZ :

İnandığımız kalite standartlarımız müşterilerimiz ile uzun vadeli işbirlikleri kurmamız için  vazgeçilmez gerekliliğimizdir. Bu şirket felsefemiz ile iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için daime yüksek kaliteyi hedeflemekteyiz.Bu yüksek kaliteyi sürdürülebilir kılmak için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

YARATICIYIZ :

Ekibimize  esnek ve iletişimsel ortamı sunarak sektörümüzde fark yaratan uygulamalar ortaya koymaktayız.Bu yaratıcı uygulamalarımız ile iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için katma değerler  yaratmaktayız.

YENİLİKÇİYİZ :

Tüm yaratıcı fikirleri , pazar ihtiyaçlarına daha fazla cevap verebilmek için değerlendiririz.Bu sayede ortaya çıkarttığımız yenilikler pazarda fark yaratır.

GÜVEN DUYULURUZ :

Verdiğimiz sözlere , yapılan anlaşmalara uygun olarak çalışmalarımızı tamamlamak , zamanında ve en doğru şekilde sonuçlandırmak temel ilkelerimizden biridir. Dürüstlük , şirketimiz ve çalışanlarımız için önceliktir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.